Nasz chór ma do zaoferowania szeroki wybór programów koncertowych, w którym każdy miłośnik muzyki może znaleźć coś godnego uwagi. Każdy koncert jest dla nas wielką radością i kolejnym krokiem ku spełnionym marzeniom. Życzymy sobie, aby tych koncertów było więcej, gdyż chcemy, żeby ludzie poznali zamysł naszej pracy i jej cel. Cały czas pracujemy nad wbogacaniem naszego repertuaru i wprowadzaniem do niego coraz to nowych form muzycznych.

Bogaty repertuar pieśni religijnych i patriotycznych, niejednej uroczystości (np. ślub, rocznica, impreza firmowa itp.) nada nie tylko dostojniejszy charakter, ale dzięki odpowiedniej oprawie muzycznej przygotowanej przez Towarzystwo Śpiewu Halka indywidualnie do uroczystości pozwoli głębiej przeżyć ważne chwile i sprawi, że będzie wydarzeniem i pozostanie na długo w pamięci.

W zależności od charakteru uroczystości, skład Chóru oraz repertuar uzgadniane są indywidualnie do potrzeby zamawiającego. Nie śpiewamy dla pieniędzy (nie prowadzimy działalności gospodarczej), jednak żeby móc istnieć jako chór, pieniędzy potrzebujemy. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie finansowe, jakiego nam Państwo udzielicie za nasz śpiew.

 

TOWARZYSTWO ŚPIEWU "HALKA"

88-100 INOWROCŁAW

Adres do korespondencji :

88-100 Inowrocław

ul. J. Porazińskiej 18

www.halkainowroclaw.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel +48 604 89 14 49

 

Poprawiony (sobota, 28 października 2017 10:53)

 
Sponsorzy
Reklama
Advertisement
Featured Links: